Úvod | Kontakt | E-mail

O nás

Profil společnosti

 

Společnost TDB security s.r.o.

začala působit na trhu soukromých bezpečnostních služeb v roce 1993 pod názvem TDB TRANSDEBEST s.r.o. a to v oblasti fyzické ostrahy.

Jako doplněk k fyzické ostraze objektů byly zaměstnanci technické skupiny prováděny montáže systémů elektrické zabezpečovací signalizace (EZS), přístupových a docházkových systémů, kamerových systémů apod. V návaznosti na montáže těchto systémů byl zřízen pult centralizované ochrany, na němž je monitorováno několik stovek zákazníků (bytů, rodinných domů, drobných provozoven i velkých podniků). Informace o poplachových nebo poruchových stavech systémů jsou na centrální dispečink společnosti, kde je pult centralizované ochrany umístěn, přenášeny prostřednictvím rádiové, telefonní nebo GSM/GPRS sítě.

Na veškeré poplachové informace je reagováno okamžitým výjezdem zásahového vozidla s posádkou, jejímž úkolem je prověřit zdroj poplachu, zadržet pachatele trestné činnosti a předat jej Policii ČR.

Pro naše zákazníky provádíme rovněž převozy finančních hotovostí ze sídla firmy do určeného bankovního ústavu nebo naopak. Pohyb vozidla provádějícího převoz je monitorován v reálném čase pomocí GPS sítě na našem pultu centralizované ochrany a jakákoliv odchylka od stanovené trasy nebo zastavení vozidla mimo určená místa je dispečerem ihned vyhodnocováno a prověřováno s osádkou vozidla. V případě vzniku mimořádné události je ihned vyrozuměna Policie ČR.